Tutaj znajdziesz nagrania audio i wideo ze spotkań i wykładów, które odbywały się w PTA. Zasoby te będą uzupełniane w miarę opracowywania nagrań.

Dostęp do zasobów mają tylko członkowie PTA, którzy nie zalegają ze składkami członkowskimi. 

Przypominamy, że opłacanie składek członkowskich jest statutowym obowiązkiem każdego członka PTA, jeśli jeszcze nie opłaciłeś bieżącej składki, możesz to zrobić tutaj -> opłać składkę.

Aktualizacja opłaconych składek (a więc i praw dostępu do zasobów witryny) dokonywana jest raz w miesiącu.


AdminPTA | Odsłony: 142

Wykład Asinusa Asinorum (właśc. Adam Siewko) "Biblia i astrologia - czy Era Wodnika będzie Epoką Ducha Świętego", który został wygłoszony w dniu 8 listopada 2023 roku w ramach jesiennych wykładów online w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.


Kategoria: Multimedia
AdminPTA | Odsłony: 496

Wykład Jarosława Gronerta "Polska, Europa, świat na kolejnych zakrętach", który został wygłoszony w dniu 9 września 2023 roku w ramach webinarium "Weekend z astrologią polityczną". Ostatnie 20 minut nagrania zawiera dyskusję panelową, w której udział wzięli niektórzy prelegenci webinarium: Jarosław Gronert, Mirosław Czylek i Piotr Piotrowski.

Kategoria: Multimedia
AdminPTA | Odsłony: 641

Wykład dr Natalii Stali "Duchowość w astrologii wedyjskiej", który odbył się 26 lipca 2023 roku w ramach letnich wykładów online Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Wykład promuje książkę Natalii Stali "Wprowadzenie do astrologii indyjskiej", która ukaże się jesienią 2023 roku jako XII tom Biblioteki PTA.

Kategoria: Multimedia
Back to Top