AdminPTA | Odsłony: 14474


Roczna
Szkoła Astrologii

(marzec- lipiec 2021)


Wykładowcy:
Jarosław Gronert
dr Piotr Piotrowski, DMA


Szkoła Astrologii PTA w roku 2021 prowadzi zajęcia w formie wykładowo-ćwiczeniowym dla dwóch grup słuchaczy: początkujących i średniozaawansowanych. Wykłady obejmują: astrologię urodzeniową, prognostyczną, horarną, elekcyjną, partnerską i mundalną, zarówno w ujęciu współczesnym (humanistycznym, psychologicznym), jak i tradycyjnym (a. antyczna, arabska, średniowieczna i renesansowa).

Z uwagi na stan epidemii i wynikające z niego obostrzenia inauguracja zajęć Szkoły Astrologii PTA odbędzie się w terminie marcowym, czyli w dniach 20-21 marca 2021 roku, o ile otwarte będą już hotele i zniesiony zostanie zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób. Kolejne terminy zjazdów pozostają bez zmian i w międzyczasie wyznaczone zostaną dwa terminy, tak aby zajęcia w Szkole Astrologii na każdym poziomie zakończyły się najpóźniej w lipcu 2021 roku.

Jeśli termin marcowy na rozpoczęcia Szkoły pozostanie niemożliwy, wówczas Szkoła Astrologii PTA rozpocznie się we wrześniu 2021 roku.

Szczegółowe informacje, harmonogram i plan zajęć:

Kurs astrologii pierwszego stopnia (pierwsze zajęcia: 20-21 III 2021)

Kurs astrologii drugiego stopnia  (pierwsze zajęcia: 20-11 III 2021)Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 661 232-597

Opinie studentów o Szkole Astrologii PTA.


Kategoria: Kursy i szkolenia
Back to Top