AdminPTA | Odsłony: 435
„Zagadnienia psychologiczne w astrologii wedyjskiej”
Wykład Rafała Gendarza
Wykład online, czwartek, 11 marca 2021, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Rafała Gendarza „Zagadnienia psychologiczne w astrologii wedyjskiej”. Wykład obejmuje analizę horoskopów znanych psychologów z uwypukleniem tych elementów astrologicznych, które odpowiedzialne są za ich drogę zawodową i ścieżkę życia oraz styl pracy psychologiczno-psychoterapeutycznej. Następnie przedstawione zostaną diagnozy wyzwań mentalnych (m.in. depresja, zaburzenia lękowe, ADHD) w kontekście narzędzi, jakie oferuje astrologia wedyjska.
RAFAŁ GENDARZ - już w czasie studiów filozoficznych zainteresował się zarówno filozofią Wschodu, jak i astrologią indyjską, którą zajmuje się poważniej od 2004 roku. Jest uczniem Visti Larsena ze szkoły z Orissy, której założycielem jest znany w Indiach astrolog Sanjay Rath. Zaowocowało to również ukończeniem studiów trzyletnich nad „Jaimini Sutrą” oraz trzech lat pracy nad „Brhat Parashara Hora sastra”. Obecnie astrologia jest jego główną pasją i pracą, gdzie uczy (od 2011 w Berlinie), pisze oraz prowadzi konsultacje. W internecie: http://rohinaa.com/

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: czwartek, 11 marca 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top