AdminPTA | Odsłony: 3422

„Rok smutku, czas lęku - ludzka cywilizacja na zakręcie.
Prognoza na rok 2022”
Wykład Piotra Gibaszewskiego
Wykład online, środa, 12 stycznia 2022, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Rok smutku, czas lęku - ludzka cywilizacja na zakręcie. Prognoza na rok 2022”, czyli o tym, co nas czeka w 2022 roku.
PIOTR GIBASZEWSKI - ezoteryką, astrologią i tarotem zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Absolwent religioznawstwa na wydziale filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył Studium Psychotroniki w Łodzi, doktoryzuje się na AGH. Redaguje portale www.solarius.pl i www.ezoter.pl. Autor prognoz astrologicznych dla Polski i Świata. Prowadzi w Krakowie Poradnię Ezoteryczną. Współpracuje z wieloma stacjami radiowymi i telewizyjnymi, m. in. TOK FM, TVP, TVN. Prowadzi indywidualne konsultacje astrologiczne, kursy astrologii i tarota. Wykłada astrologię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Strona:http://www.solarius.pl/


Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 12 stycznia 2022, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top