AdminPTA | Odsłony: 2133

"Astrologia a wybór kierunku studiów.
Analiza horoskopów studentów wybranych nauk o zdrowiu"
Wykład Anny Tomczyk


Wykład online, 14 września 2020, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Anny Tomczyk "Astrologia a wybór kierunku studiów. Analiza horoskopów studentów wybranych nauk o zdrowiu". Czy ratownik medyczny na silnego Marsa w horoskopie? Jakie czynniki astrologiczne skłaniają do wyboru studiów na kierunku fizjoterapii? W jakim znaku najczęściej ma Księżyc przyszły psycholog medyczny? Jakie aspekty w horoskopie mogą przyczyniać się do zamiłowań do dietetyki i żywienia człowieka? Wykład obejmuje badania, w ramach których przeanalizowanych zostało szereg horoskopów studentów kilku wybranych kierunków obejmujących nauki o zdrowiu. Przedmiot wykładu koncentruje się wokół czynników astrologicznych determinujących wybór studiów, a w przyszłości także kierunek kariery zawodowej w branży medycznej i zdrowotnej.

Wykład odbywa się przez internet na platformie mywebinar. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: poniedziałek, 14 września 2020 roku, godz. 19:00 (do 20:00)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top