AdminPTA | Odsłony: 1062

„Gwiazdy stałe w konstelacji Argo,

czyli jak zostać laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki”
Anna M. Szlachcikowska
Wykład online, środa, 7 lutego 2024, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład online Anny M. Szlachcikowskiej „Gwiazdy stałe w konstelacji Argo, czyli jak zostać laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki”. Amerykański finansista, Robert N. Rose powiedział kiedyś: „Statki są najbliższymi rzeczami do marzeń, jakie kiedykolwiek stworzyły ręce, bo gdzieś głęboko w ich dębowych sercach leży dusza pieśni”. Agro – okręt zbudowany dla zdobywcy złotego runa Jazona - jest tego najlepszym przykładem. Przyglądając się zatem oddziaływaniu gwiazd stałych położonych w konstelacji Argo na horoskopy sprawdzimy, kto ma serce z wyrocznego dębu w Dodonie, komu w duszy śpiewa wiatr i dlaczego czasami jest to marsz żałoby oraz co mają wspólnego nauki ścisłe z żeglowaniem po morzach i oceanach.

ANNA M. SZLACHCIKOWSKA (wcześniej Skórska) – prawnik, menadżer, wieloletni pracownik samorządowy. Swoją przygodę z ezoteryką rozpoczęła w 2011 roku w Studium Psychotroniki prowadzonym przez Józefa Onoszko i Zbigniewa Kocika. To tam zgłębiała zasady astronumerologii, uniwersalne prawa natury, prawa symboliki, podstawy chiromancji, a także radiestezji i to tam zafascynowała ją astrologia. Tak trafiła do prowadzonej przez dr. Piotra Piotrowskiego i Jarosława Gronerta Szkoły Astrologii PTA, którą ukończyła w 2017 roku. Była też uczestniczką warsztatów prowadzonych przez Johna Frawley’a, którego praca niezmiennie stanowi dla niej źródło inspiracji. Aktualnie z pasją studiuje tajniki różnych metod samouzdrawiania. Jej przewodnikiem na tej drodze jest dr Gilbert Renaud, kanadyjski terapeuta i doradca życiowy, który opracował autorską metodę pracy Recall Healing odwołującą się do odkryć Claude’a Sabbaha (Totalna Biologia) oraz Ryke Geerda Hamera (Nowa Medycyna Germańska).

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podane niżej linki, aby się zarejestrować lub w dniu wykładu.

Link do wykładu: https://qo.mywebinar.com/hgsd-pcms-wkxv-txcw

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 7 lutego 2024, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top