AdminPTA | Odsłony: 809

„Dyrekcje prymarne / The Primary Directions”
Alexei Borealis


Wykład online w j. angielskim tłumaczony na polski
6 grudnia 2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład poświęcony dyrekcjom prymarnym (znanym także jako progresje prymarne). Jest to jedna z najstarszych technik prognostycznych w astrologii, przez wieki uchodząca za najważniejszą i zarazem najbardziej precyzyjną. Prelegent wyjaśni, czym są te dyrekcje, jak je zastosować w praktyce astrologicznej, zanim przystąpi się do analizy solariuszy czy lunariuszy, a także w jaki sposób można przy pomocy tej metody przewidywać rozmaite zdarzenia, w tym także śmierć.

ALEXEI BOREALIS (znany również jako Mark Rusborn) jest astrologiem rosyjskim, autorem wielu książek i podręczników astrologicznych, m.in. „Forbidden Art” (2012), założycielem międzynarodowej szkoły astrologii predykcyjnej. Alexei jest byłym naukowcem i uważa astrologię przede wszystkim za naukę prognostyczną, a nie za narzędzie duchowe czy psychologiczne.

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować przed wykładem. Link: https://qo.mywebinar.com/wfrk-fxsz-egpq-pqwk

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 6 grudnia 2023, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top