AdminPTA | Odsłony: 987

„Biblia i astrologia
- czy Era Wodnika będzie Epoką Ducha Świętego”
Asinus Asinorum
Wykład online, środa, 8 listopada 2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład autora książki „Biblia i astrologia”, który opowie między innymi o twórczości naukowej Andrzeja Niemojewskiego i jego astralistyce. Przedstawi również astrologiczną analizę religii mojżeszowej i chrześcijaństwa, z której wynika, że każdą z er zarządza nie jeden, lecz dwa znaki zodiaku. Wyjaśni także, w jaki sposób modlitwa „Ojcze Nasz” oparta została na astrologicznym ładzie.

 ASINUS ASINORUM (wł. Adam Siewko) - autor książki „Biblia i astrologia”. Wykształcenie średnie, pracuje jako ogrodnik. Hobby: od czterdziestu lat zajmuje się badaniem symboli i metafor religijnych, szczególnie w Biblii, co doprowadziło go do przekonania, że Pismo Święte jest przekazem gnozy. Ojciec czwórki dzieci. 

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować, ale NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W DNIU WYKŁADU. Link: https://qo.mywebinar.com/fxsj-dmzw-pmzq-wldx

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 8 listopada 2023, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top