AdminPTA | Odsłony: 1149

„Duchowość w astrologii wedyjskiej”
dr Natalia StalaWykład online, środa, 26 lipca 2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Natalii Stali „Duchowość w astrologii indyjskiej”. Przedmiot wykładu obejmuje przedstawienie różnych elementów horoskopu wskazujących na podążanie duchową ścieżką. Omówiona będzie rola domu dwunastego i dziewiątego. Poruszony zostanie temat Atmakaraki (sygnifikatora duszy). W szczególności domu dwunastego (tzw. Iszta Dewata) i dziewiątego (tzw. Dharma Dewata) od Atmakaraki w nawamsie.

Wykład odbywa się w ramach promocji książki Natalii Stali „Wprowadzenie do astrologii indyjskiej”, która ukaże się niebawem jako XII tom Biblioteki PTA.

Dr Natalia Stala – w 2019 roku uzyskała stopień dr n. hum. w zakresie filozofii na podstawie dysertacji „Joga w zachodnim ezoteryzmie. Droga do syntezy”, astrolożka wedyjska. Absolwentka Szkoły Astrologii PTA, którą ukończyła w roku 2017. Pobierała nauki dżjotiszy m.in. od S. Ratha, V. Larsena, B. Larsen. Autorka książki „Światło eremity, czyli przewodnik po świecie tarota”, ponad trzydziestu artykułów z zakresu filozofii Wschodu, licznych artykułów dla miesięcznika „Czwarty Wymiar”, publikowała również w „Nieznanym Świecie”, „Astrologii Profesjonalnej”. W okresie 2021-2022 prowadziła zajęcia z astrologii wedyjskiej na GWSH w Katowicach. We władzach Polskiego Towarzystwa Astrologicznego pełni funkcję sekretarza Sądu Koleżeńskiego.

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować, ale NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W DNIU WYKŁADU. Link: https://qo.mywebinar.com/kjeb-rxjm-qwlk-jpme

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 26 lipca 2023, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top