AdminPTA | Odsłony: 760

„O astrologicznych inspiracjach sławnych pisarzy kryminałów”
Anna M. SzlachcikowskaWykład online, środa, 31 maja 2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Anny M. Szlachcikowskiej „Holmes, Poirot i Popielski – czyli o astrologicznych inspiracjach sławnych pisarzy kryminałów”.

Czy horoskop urodzeniowy pisarza ma wpływ na charakterystykę bohaterów kreowanych na kartach jego książek? Teza, zgodnie z którą fikcyjne postacie książkowe stanowią alter ego ich twórców, jest znana nie od dziś, ale czy można dla tej tezy znaleźć uzasadnienie w radixie autora? W poszukiwaniu odpowiedzi na te kwestie prelegentka odwoła się do słynnych detektywów powołanych do życia na kartach powieści Arthura Conana Doyle’a, Agathy Christie i Marka Krajewskiego. Per astra ad… Holmes, Poirot i Popielski.

ANNA M. SZLACHCIKOWSKA (wcześniej Skórska) – prawnik, menadżer, wieloletni pracownik samorządowy. Swoją przygodę z ezoteryką rozpoczęła w 2011 roku w Studium Psychotroniki prowadzonym przez Józefa Onoszko i Zbigniewa Kocika. To tam zgłębiała zasady astronumerologii, uniwersalne prawa natury, prawa symboliki, podstawy chiromancji, a także radiestezji i to tam zafascynowała ją astrologia. Tak trafiła do prowadzonej przez dr. Piotra Piotrowskiego i Jarosława Gronerta Szkoły Astrologii PTA, którą ukończyła w 2017 roku. Była też uczestniczką warsztatów prowadzonych przez Johna Frawley’a, którego praca niezmiennie stanowi dla niej źródło inspiracji. Aktualnie z pasją studiuje tajniki różnych metod samouzdrawiania. Jej przewodnikiem na tej drodze jest dr Gilbert Renaud, kanadyjski terapeuta i doradca życiowy, który opracował autorską metodę pracy Recall Healing odwołującą się do odkryć Claude’a Sabbaha (Totalna Biologia) oraz Ryke Geerda Hamera (Nowa Medycyna Germańska).

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować, ale NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W DNIU WYKŁADU. Link: https://qo.mywebinar.com/zfts-wnsv-gxlj-qdgr

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 31 maja 2023, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top