AdminPTA | Odsłony: 2798
„Prognoza astrologiczna na rok 2023:
Gdy mrok spowija świat, wtedy rodzi się nadzieja”


Wykład Piotra Gibaszewskiego
Wykład online, środa, 11 stycznia 2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład online Piotra Gibaszewskiego „Prognoza astrologiczna na rok 2023: Gdy mrok spowija świat, wtedy rodzi się nadzieja”, czyli o tym, co nas czeka w 2023 roku.
PIOTR GIBASZEWSKI - ezoteryką, astrologią i tarotem zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Absolwent religioznawstwa na wydziale filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył Studium Psychotroniki w Łodzi, doktoryzuje się na AGH. Redaguje portale www.solarius.pl i www.ezoter.pl. Autor prognoz astrologicznych dla Polski i Świata. Prowadzi w Krakowie Poradnię Ezoteryczną. Współpracuje z wieloma stacjami radiowymi i telewizyjnymi, m. in. TOK FM, TVP, TVN. Prowadzi indywidualne konsultacje astrologiczne, kursy astrologii i tarota. Wykłada astrologię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Strona: http://www.solarius.pl/
Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany niżej link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować, ale NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W DNIU WYKŁADU.

Link do wykładu: https://qo.mywebinar.com/xjrk-rkxs-mjcb-qzxm

Wykład jest nieodpłatny.

Termin: środa, 11 stycznia 2023, godz. 19:00

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top