AdminPTA | Odsłony: 1518
Robert Marzewski
„Horoskop pomyślny i niepomyślny
w badaniach polskich astrologów dwudziestolecia międzywojennego”
Wykład online, piątek, 26 lutego 2021, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Roberta Marzewskiego „Horoskop pomyślny i niepomyślny w badaniach polskich astrologów dwudziestolecia międzywojennego”. Dwudziestolecie międzywojenne, zwłaszcza lata 30., to bardzo ciekawy i ważny etap rozwoju astrologii w Polsce. Mało znanym wydarzeniem z tego okresu jest przeprowadzenie najprawdopodobniej pierwszych w Polsce badań nad astrologią. Przedmiotem wykładu jest przybliżenie faktów z tym związanych oraz zarysowanie wniosków z owych badań płynących.
ROBERT MARZEWSKI — astrologią zajmuje się od 1993 roku; w tym też czasie rozpoczął edukację w Rosyjsko-Amerykańskiej Akademii „INTERCOLLEGE” na specjalności astropsychologia. Własną praktykę astrologiczną prowadzi od końca lat 90. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filozofia. Interesuje się szczególnie filozofią nauki, w tym historią nauki, jak też ontologią i epistemologią, a ponadto szeroko pojmowanym rozwojem duchowym, religiami, ezoteryką. Zwolennik racjonalnego podejścia do astrologii, jak też jej badania. Prezes Instytutu Badań nad Astrologią "AstroLab". W internecie www.astrolab.org.pl.

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: piątek, 26 lutego 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top