AdminPTA | Odsłony: 2744

Astrologia partnerska
Jarosław Gronert
Seminarium internetowe, środy: 10 II, 17 II, 24 II, 3 III i 10 III 2021.


Zapraszamy na pięcioczęściowe seminarium internetowe prowadzone przez Jarosława Gronerta poświęcone astrologii partnerskiej, czyli synastrycznej, w ramach którego omówione zostaną techniki interpretacji kosmogramów porównawczych, kontaktowych i relacyjnych wraz z technikami prognostycznymi.


W programie m.in.:
 1. Relacje koleżeńskie, zawodowe, towarzyskie, przyjacielskie, biznesowe, romansowe, randkowe, partnerskie, z domownikami i rodzinne. Relacje dwu- i wielostronne, hierarchiczne, równorzędne, krótko- i długoterminowe.
 2. Kosmogramy natalne, prognozy przy zastosowaniu tranzytów, progresji, solariuszy, kosmogramy relokacyjne, kosmogramy kontaktowe (kompozytowe) i relacyjne.
 3. Procedury oceny potencjałów ludzi tworzących relację.
 4. Zdolności człowieka do tworzenia związków zapisane w kosmogramie.
 5. Kto ma predyspozycje do życia wędrownego, a kto osiadłego, „koczownik” – „osadnik”. Kto pędzi „za horyzont”, a kto woli pozostać wewnątrz własnego „płotu”.
 6. Ustalenie, kto w związku nadaje się do funkcji prowadzącego, a kto prowadzonego (samosterowni i zewnątrzsterowni), do roli osoby decydującej i towarzyszącej – czyli „kierowcy” lub „pasażera”, „Robinsona” lub „Piętaszka”.
 7. Jak funkcjonuje para „koczowników”, „osadników”, „kierowców”, „pasażerów”.
 8. Partnerzy w trakcie inicjowania, przebiegu/trwania, albo końca relacji, podczas kluczowych tranzytów lub progresji.
 9. Czy doskonały horoskop porównawczy jest gwarancją udanego partnerstwa?
 10. Egoista, altruista, indywidualista, wspólnotowiec w związkach.
 11. Kiedy wpływamy na siebie jak balsam, a kiedy jak płachta na byka?
 12. Aspekty rozwodowe; potomstwo; różnica wieku; różnice kulturowe.
 13. Wzorce wyniesione z domu a związek uczuciowy; konflikt z rodzicem przekładający się na trudne partnerstwo.
 14. Aspekty na zakochanie się.
 15. Podstawowe błędy przy interpretowaniu kosmogramów porównawczych. Jak się ich ustrzec. Od czego zacząć, co brać pod uwagę, by nie wpaść w podręcznikowo-internetowe schematy. Kluczowe procedury oraz wiele, wiele przykładów.

JAROSŁAW GRONERT - astrologią zajmuje się od 1986 roku. Prowadzi szkolenia i warsztaty astrologiczne na terenie całego kraju. Realizuje się zarówno jako nauczyciel oraz konsultant osób prywatnych i firm. Jako pomysłodawca i twórca nowych technik interpretacyjnych i prognostycznych wnosi ogromny wkład w rozwój astrologii. Jest autorem książek: „Astrologia od początku”, „Strategia Kosmosu”, „Na zakręcie dziejów 2012-2015” i „Kosmiczne uwarunkowania w dziejach Polski. 1920 Bitwa pod Warszawą” oraz wielu artykułów i publikacji astrologicznych dostępnych na stronie: jarekgronert.pl. Astrologia pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat i ukazuje możliwości ich wykorzystania. Jest określeniem tendencji, jakie będą dominować w rozwoju danego człowieka, grupy społecznej lub państwa. Jeżeli wiemy, jakie zmiany nas czekają, to łatwiej potrafimy się do nich dostroić. Płyniemy razem z nimi, a nie przeciwko nim. Jeśli nie wiemy, zaskakują nas w najmniej spodziewanym momencie. Warto prognozę zrozumieć i zaakceptować, dostrzegając przede wszystkim jej pozytywne, a nie negatywne strony. Mapa potencjałów układana jest dla konkretnego człowieka i wynika z położenia ciał niebieskich nad miejscem jego urodzenia. Człowiek postępuje zgodnie ze swoimi kosmicznymi predyspozycjami czy mu się to podoba czy nie. Życie całkiem na przekór temu, co mówią niebo i gwiazdy, ma tyle sensu, co chodzenie w futrze latem, albo zimą boso po lodzie. Można, ale po co?

 

Zajęcia odbywają się na platformie internetowej myownconference w środy w godz. 19:00-21:30 w następujących terminach:

10 lutego 2021
17 lutego 2021
24 lutego 2021
3 marca 2021
10 marca 2021

Koszt za całość (pięć spotkań, ponad 12 godzin): członkowie PTA - 300 zł; osoby niezrzeszone - 350 zł

Płatność na konto:

Polskie Towarzystwo Astrologiczne
Laskowa 3/27
01-214 Warszawa
74 2030 0045 1110 0000 0235 6940

W tytule wpłaty proszę wpisać: Wpłata na cele statutowe - astrologia partnerska

Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL74 2030 0045 1110 0000 0235 6940
BIC: PPABPLPK

Po uiszczeniu opłaty prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail w celu dołączenia do grupy. Maile prosimy kierować na adres PTA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne

Kontakt: kom. 661 232-597, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top