AdminPTA | Odsłony: 1015

„Badania nad astrologią: związek między ekstrawersją, neurotycznością i psychotycznością a planetami w znakach”
Maria Moonset Matuszewska
Wykład online, czwartek, 3 grudnia 2020, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Marii Moonset Matuszewskiej „Badania nad astrologią: związek między ekstrawersją, neurotycznością i psychotycznością a planetami w znakach”.

Niewiele osób wie o tym, że Hans Eysenck, jeden z czołowych psychologów badających osobowość człowieka, badał również jej związek z astrologią, zaś później kontynuował te badania w Polsce prof. Bogdan Zawadzki. Z tego wykładu dowiemy się, jaki znak jest według badań najbardziej neurotyczny, a jaki najmniej, co w horoskopie urodzeniowym sprzyja psychotyczności, a co ekstrawersji. Z wyników wyłoni się obraz czasem zaskakujący, często jednak potwierdzający wiedzę astrologiczną. Każdy, kto jest ciekawy świata i otwarty na szukanie nowych perspektyw, znajdzie w tym wykładzie coś dla siebie.
MARIA MOONSET MATUSZEWSKA – astrolożka, psycholożka, blogerka. Astrologią zajmuje się od 1998 roku. W swoim podejściu, które nazwała Astrologią Pełni, łączy narzędzia astrologiczne z wiedzą psychologiczną i podejściem skupionym na wspieraniu w wewnętrznej integracji i rozwoju. Inicjatorka Zgromadzeń Księżycowych, prowadząca kręgi, warsztaty oraz kursy astrologii, jak również już od blisko 7 lat trzymająca przestrzeń dla Medytacji Księżycowych łączących ludzi we wspólnych intencjach co nów i co pełnię.

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: czwartek, 3 grudnia 2020, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top