AdminPTA | Odsłony: 927

„Wielka koniunkcja w Wodniku - na jakie odkrycia czekamy?”
Wykład Romana Fierfasa
Wykład online, czwartek, 12 listopada 2020, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład online Romana Fierfasa „Zamiast apokalipsy - na jakie odkrycia naukowe czekamy? Refleksje na temat uściślenia Wielkiej Koniunkcji w Wodniku”.

Czy ludzkości uda się wykluć ze swojej kolebki i ruszyć do gwiazd? Czy sztuczna inteligencja pomoże nam w eksploracji kosmosu? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie przyjrzymy się horoskopom Elona Muska, Ray’a Kurzweila oraz Franka Drake’a.
Jeśli już uda się to zrobić, czy czeka nas powtarzanie tych samych błędów ekonomicznych, które prowadzą do katastrofy ekologicznej na Ziemi? W tym temacie będziemy obserwować horoskopy kluczowych etapów rewolucji kryptowalut, a także niektórych przedstawicieli tej rewolucji, jak np. Vitalika Buterina (twórca Ethereum) oraz Charlie Lee (twórca litecoin).
ROMAN FIERFAS - Tłumacz, taoista, astrolog. Astrologię poznał dzięki inspiracji i prowadzeniu mgr Donki Madej. Taoistyczną alchemię – dzięki Rosmarie Weibel, szwajcarskiej nauczycielce praktyk Healing Tao, systemu mistrza Mantak Chia. Astrologię praktykuje samodzielnie od 2001 roku, zaś taoistyczne praktyki od roku 1994. Od 2010 roku współpracuje z warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku, prowadząc w nim swoje wykłady z pogranicza Wschodu i Zachodu oraz tłumacząc spotkania ze swoimi gośćmi-nauczycielami. Tłumaczył także wiele warsztat Johna Frawleya organizowanych przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne. Jest również stale współpracującym tłumaczem na warsztatach organizowanych przez Agnieszkę Jurko.

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: czwartek, 12 listopada 2020, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top