AdminPTA | Odsłony: 1274

„Seks, przemoc czy większa pula szczęścia? – Benefiki i malefiki w działaniu”
Wykład Mirosława Czylka

Wykład online, czwartek, 20 sierpnia 2020, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Mirosława Czylka „Seks, przemoc czy większa pula szczęścia? – Benefiki i malefiki w działaniu”.

Wykład odnosi się do obserwacji związanych z benefikami (Jowiszem i Wenus) oraz malefikami (Saturn i Mars) w różnych konfiguracjach horoskopowych. Może okazać się ważnym głosem w sporze, czy nazywanie pewnych planet „dobroczynnymi” lub „złoczynnymi” jest merytoryczne, czy nie. Wykład ilustrują przykłady koniunkcji malefików i benefików ukazane w kosmogramach osób publicznych oraz z perspektywy własnych doświadczeń.
MIROSŁAW CZYLEK – członek zarządu Polskiego Towarzystwa Astrologicznego (od marca 2013 r.), redaktor i koordynator Bazy Horoskopów PTA (od lipca 2015), wykładowca, uczestnik wielu konferencji i kursów astrologicznych. Publikował artykuły w takich pismach, jak „Gwiazdy Mówią”, „Trygonie”, dla serwisów internetowych Astromix, Ezo-Ogłoszenia, a także dla Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Autor wieloletniego bloga http://astrologia-horoskop.pl/


Wykład odbywa się przez internet na platformie mywebinar. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny. Ograniczona ilość miejsc.

Termin: czwartek, 20 sierpnia 2020 roku, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top