AdminPTA | Odsłony: 1624

„Polaryzacja w horoskopie"
Adam Majtka – wykład

Wykład online, 10 sierpnia 2020, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład, który wygłosi Adam Majtka pt. „Polaryzacja w horoskopie”. Polaryzacja zostanie ukazana jako istotny czynnik w pracy astrologa, podkreślona zostanie także rola samoobserwacji w codziennym życiu.

Kluczowe zagadnienia:

  • Czym jest polaryzacja - definicja ogólna i przejście do poziomu astrologii
  • Krótka alegoria Adama i Ewy - rozdzielenie z całości i dążenie do jej połączenia
  • Pojęcie światła i cienia w ujęciu zaprzeczenia lub wyparcia w kontekście obserwacji siebie i innych
  • Cykl Słońca przez znaki kardynalne – pory roku oraz dnia jako wyraz polaryzacji
  • Nawiązanie do praw Hermesa Trismegistosa jako praw związanych z polaryzacją
  • Przykłady działania polaryzacji – dla głębszego doświadczenia jej znaczenia.
  • Pary planet w zodiaku oraz rozpatrzenie polaryzacji z poziomu osi Ascendent-Descendent
  • Obszar łączenia polaryzacji, propozycja sposobu pracy.
ADAM MAJTKA – rozpoczął naukę astrologii w 1991 roku pod okiem dr. Leszka Weresa oraz Jarosława Gronerta w łódzkiej Szkole Psychotroniki. Obok szkoły aktywnie uczestniczył w seminariach i szkołach prowadzonych przez Dr. Weresa. Dalszą naukę kontynuował samodzielnie, aktywnie wracając do szkoleń od roku 2002. Był członkiem PSA (od 2008), a obecnie w PTA (od 2013). Ukończył zajęcia w Szkole Astrologii PTA na poziomie średnio- i zaawansowany pod okiem dr. Piotra Piotrowskiego oraz Jarosława Gronerta. Od roku 2013 rozpoczął pracę indywidualną z osobami potrzebującymi wsparcia i zrozumienia samych siebie w kole życia. Aktywnie uczestniczy w wielu seminariach oraz forach dyskusyjnych, w których wymienia doświadczenie na poziomie praktycznym, mając możliwość pomocy, nie tylko przyjaciołom i znajomym, ale i zgłaszającym się do niego klientom. Jego zadaniem jest propagowanie astrologii na poziomie praktycznym w celu lepszego zrozumienia otaczającego nas życia i siebie samych.

Wykład odbywa się przez internet na platformie mywebinar. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny. Ograniczona ilość miejsc.

Termin: poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku, godz. 19:00 (do 20:00)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top