AdminPTA | Odsłony: 1839
„Rok 2020 w świetle astrologii chińskiej”
Wykład Jacka Kryga

Niedziela, 19 stycznia 2020, godz. 17:00

Zapraszamy na wyjątkowy wykład Jacka Kryga specjalizującego się m.in. w kulturze chińskiej, astrologii i feng shui, który opowie o tym, czego możemy się spodziewać w roku 2020 w świetle astrologii chińskiej.
JACEK KRYG - kulturoznawca, religioznawca, filozof specjalizujący się w zagadnieniach związanych z taoizmem. Autor około pięciuset publikacji, w tym książek: Życie jako cel, Filozofia i mistyka Wschodu, Siła symboli i talizmanów Wschodu, Astrologia chińska - podręcznik. Współautor I Ching. Księga wróżb. Prekursor popularyzacji wiedzy o kulturze chińskiej. Tłumacząc książkę Elementy feng shui, jako pierwszy przybliżył ten temat polskiemu czytelnikowi. Obecnie konsultant i wykładowca feng shui w jej najbardziej oryginalnej formie z pełnym uwzględnieniem astrologii chińskiej i Yijing (Księga Przemian). Absolwent elitarnej szkoły YCH Center of Excellence w Kuala Lumpur. Uczeń Wielkiego Mistrza Yap Cheng Hai. Twórca „Szkoły Bez Granic” upowszechniającej szeroko rozumianą kulturę Wschodu. Od 2007 roku członek Zarządu International Feng Shui Asocacion z siedzibą w Singapurze.

Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22 (Centrum szkoleniowo-konferencyjne „Jupiter”, wejście A).

Termin: niedziela, 19 stycznia 2020 roku, godz. 17:00.

Wstęp wolny.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661 232-597.

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top