AdminPTA | Odsłony: 3112

„Jak stosować astrologię harmoniczną”

Wykład Katarzyny Południak
Niedziela, 12 maja 2019, godz. 12:00 - 15:00
Warszawa, ul. Towarowa 22 (Centrum szkoleniowo-konferencyjne „Jupiter”)

Astrologia harmoniczna nie składa się z jednego, lecz z kilku horoskopów harmonicznych. Metoda ich obliczania zostanie zilustrowana konkretnymi przykładami. Kiedy biolog chce poznać strukturę danej rośliny, oddziela kolejne jej warstwy i bada pod mikroskopem. Każda kolejna warstwa mówi coś innego, ale dopiero analiza wszystkich warstw ukazuje pełny obraz. Każdy kolejny horoskop harmoniczny uzyskuje się, dzieląc zodiak na 2, 3, 4, 5 itd. Jest tyle harmonicznych, ile jest liczb, na szczęście tylko niektóre są potrzebne, aby dać całościowy wgląd w horoskop i uzyskać odpowiedzi na zadane pytania. Każda kolejna harmoniczna mówi coś innego: opisuje środowisko, relacje z najbliższymi, zdrowie, uczucia, pokazuje słabe i silne strony oraz określa potencjał.
KATARZYNA POŁUDNIAK - z wykształcenia psycholog i fizyk, dla której od ponad 20 lat astrologia jest największą pasją i miłością, do której zaraziła ją mama. Ciekawią ją wszystkie dziedziny ezoteryki, które mogą pomóc nam odkryć swoje zdolności i poznać kawałek przyszłości. Współpracuje i współpracowała z wydawnictwami, radiem i telewizją, w których ukazywały się jej artykuły i audycje na temat astrologii.

Termin: niedziela, 12 maja 2019 roku, godz. 12:00 (do 15:00)

Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22 (Centrum szkoleniowo-konferencyjne „Jupiter”)

Członkowie PTA wstęp wolny. Pozostałe osoby – 20 zł (opłata na miejscu przed wykładem).Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top