AdminPTA | Odsłony: 4095

„Skuteczna praktyka astrologii tradycyjnej”
 Warsztat Erika van Slootena

oraz wykład o astrologii medycznej Sonji van Slooten


9-10 maja 2015

 


Zapraszamy na warsztat Erika van Slootena „Skuteczna praktyka astrologii tradycyjnej”, w ramach którego odbędzie się także wykład Sonji van Slooten poświęcony medycznej astrologii horarnej.

Zajęcia prowadzone w j. niemieckim tłumaczone na polski.

Klarowne i konkretne reguły astrologii tradycyjnej są fascynujące dlatego, że prowadzą w rezultacie do rzeczowych stwierdzeń i analiz. Podczas gdy astrologia współczesna bywa zagmatwana i mało precyzyjna, klasyczna interpretacja i prognoza jest konkretna, logiczna i uporządkowana. Dotyczy to zarówno interpretacji horoskopu urodzeniowego, jak i analizy horoskopów horarnych. Obydwie te dyscypliny astrologii zostaną na warsztacie szczegółowo omówione, a ich zasady zilustrowane licznymi przykładami. Część zajęć zajmie wykład „Wprowadzenie do tradycyjnej medycznej astrologii horarnej”, który wygłosi Sonja van Slooten.

ERIK VAN SLOOTEN, holenderski astrolog z Monachium, jeden z najbardziej znanych i cenionych astrologów europejskich w zakresie astrologii tradycyjnej i horarnej. Prowadzi wykłady i seminaria w krajach niemieckojęzycznych, a także w Holandii, Belgii, we Włoszech i w Polsce. Opublikował siedem książek, kilka z nich zostało przetłumaczonych na języki obce. W Polsce w 2013 roku ukazała się jego książka „Klasyczna interpretacja horoskopu” wydana jako IV tom Biblioteki Polskiego Towarzystwa Astrologicznego (przeł. Ewa Wojtyś). W tym samym roku był gościem specjalnym III Konferencji PTA. W 2014 roku za swoje zasługi na polu astrologii tradycyjnej Erik van Slooten został uhonorowany przez DAV „Złotym Jupiterem” (niemieckim „Oscarem” przyznawanym astrologom).

Zob. Wywiad z dr. Erikiem van Slootenem oraz rozmowę z Erkiem dla pisma "Meridian", a także artykuł o nim , który ukazał się w miesięczniku „Czwarty Wymiar”. Członkowie z opłaconą składką mogą obejrzeć na naszej stronie w dziale Multimedia wykład Erika van Slootena „Jak rozumiem astrologię klasyczną” wygłoszony podczas III Konferencji PTA (19-20 X 2013).

 

Sonja van Slooten, naturopata i znawczyni klasycznej homeopatii, specjalizuje się w tradycyjnej astrologii medycznej. Przyjmuje klientów i pacjentów, prowadzi także wykłady i warsztaty. W 2010 roku ukazała się we Włoszech jej książka „Mantenersi in buona salute con l’astrologia medica” („Astrologia medyczna jako klucz do zdrowia”).

 

Termin: sobota-niedziela, 9-10 maja 2015; w sobotę godz. 12:00-18:00 (z przerwą obiadową), w niedzielę godz. 10:00-16:00.

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Koszt. Płatność do 4 maja 2015: członkowie PTA – 280 zł; osoby niezrzeszone – 300 zł; płatność po 4 maja i w dniu warsztatu: członkowie PTA – 300 zł, osoby niezrzeszone – 330 zł.

Zgłoszenia i rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje: tel. 661 232-597

Opłatę za warsztat prosimy kierować na konto Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

Polskie Towarzystwo Astrologiczne
ul. Laskowa 3/27
01-214 Warszawa
Konto: 74 2030 0045 1110 0000 0235 6940

Tytuł przelewu: Wpłata na cele statutowe – Erika van Slootena

 

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top