AdminPTA | Odsłony: 4491

 

„Oś węzłów księżycowych w interpretacji karmicznej jako droga rozwoju wewnętrznego”

 

Warsztat prowadzi Margot Graham

Sobota, 17 I 2015, godz. 10:30-18:30

 

Zapraszamy na całodniowy warsztat Margot Graham „Oś węzłów księżycowych w interpretacji karmicznej jako droga rozwoju wewnętrznego”.

Węzły Księżyca, mimo że są niematerialne i nie emitują własnej energii, są reżyserami toczących się wydarzeń. Nie bez powodu Oś Węzłów nazywana jest Osią Karmy. Dzięki poznaniu ich funkcjonowania możemy wziąć swoje życie we własne ręce i każda planeta będzie mogła nas wspierać w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zadań.

Zarys tematyki:

 -  Podstawowe informacje o węzłach, ich cykle, niezwykłe zachowania i zmienne fazy ruchu

-  Pozycje węzłów natalnych w znakach Zodiaku i domach horoskopu

-  Władcy obu węzłów, ich położenie i aspekty

-  Planety aspektujące oś węzłów, szczególny przypadek usytuowania  Świateł w pobliżu węzłów

-  Dynamika w ruchu węzłów i planet. Tranzytujące węzły w koniunkcjach z planetami natalnymi i tranzyty planet nad natalnymi węzłami

- Węzły Księżyca w horoskopach porównawczych i w sola riuszach

- Szczególne przypadki nowiu i pełni  czyli zaćmienia Świateł. Omówienie dwóch zaćmień Słońca oraz dwóch zaćmień Księżyca w 2015 r. i prognozy  jakie z nich wynikają.

-  Poszukiwanie planet,  które są naszymi „duchowymi skarbami”

 

 

MARGOT GRAHAM – absolwentka socjologii i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim, podjęła pracę w Zakładzie Informacji Naukowej na Wydz. Historii UW, następnie zaś dydaktykę w Instytucie Profilaktyki Społ. i Resocjalizacji UW, przerwaną z powodu wyjazdu do Anglii. Tam ukończyła trzyletnie wieczorowe studia astrologiczne, czego rezultatem było rozstanie z nauką akademicką. Nastąpiła zmiana zainteresowań na korzyść filozofii ezoterycznej, jogi, gnostycyzmu. Po powrocie do Warszawy Margot Graham aktywne włączyła się w działalność Sekcji Astrologii Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego, od r. 1984 jako wykładowca, a od r. 1987 jako kierownik tej Sekcji. Przygotowywała materiały szkoleniowe, działała wydawniczo (w tym współredagowała kwartalnik „Zodiak”), organizowała letnie szkoły o szerokiej tematyce paranaukowej (obecność wykładowców i uczestników z wielu krajów). Od powstania w r. 2009 Polskiego Towarzystwa Astrologicznego została jego wiceprzewodniczącą, a pod koniec czteroletniej kadencji pełniła funkcję prezesa. Od stycznia 2013 r. współprowadziła zajęcia w Szkole Astrologii dr Piotra Piotrowskiego.

 

 

Termin: Sobota, 17 stycznia 2015, godz. 10:30-18:30 (z przerwą obiadową).

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, V p.)

Koszt. Płatność do 12 stycznia 2015: członkowie PTA – 90 zł; osoby niezrzeszone – 110 zł; płatność po 12 stycznia i w dniu warsztatu: członkowie PTA – 110 zł, osoby niezrzeszone – 130 zł.

Zgłoszenia i rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje: tel. 661 232-597 oraz 22 648 68 57 i 697 200 028

Opłatę za warsztat prosimy kierować na konto Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

Polskie Towarzystwo Astrologiczne
ul. Laskowa 3/27
01-214 Warszawa
Konto: 74 2030 0045 1110 0000 0235 6940

Tytuł przelewu: Wpłata na cele statutowe - warsztat Margot Graham.

 

 

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top