AdminPTA | Odsłony: 4230

28 IX 2013 „Protest, bunt, transgresja – o znaczeniu Lilith w horoskopie” – warsztat Ewy Kornafel

 

Zapraszamy na całodniowy warsztat Ewy Kornafel pt. „Protest, bunt, transgresja – o znaczeniu Lilith w horoskopie”.

Warsztaty poświęcone interpretacji horoskopów znanych osobowości ze szczególnym uwzględnieniem archetypowego znaczenia Lilith. Podczas analizy dokonań przykładowych osobowości zostanie wykazana korelacja tranzytów Lilith z przełomowymi wydarzeniami w życiu tychże postaci. Osoby uczestniczące w zajęciach będą mogły poznać i zastosować jeszcze jedną metodę niezwykle precyzyjnego prognozowania.

Lilith jest ważnym, aczkolwiek często pomijanym elementem podczas analizy i interpretacji horoskopu. Dom i znak posadowienia Lilith oznaczają ten obszar horoskopu, w którym nie ma miejsca na kompromis i dyplomację. Określa i determinuje sposób działania człowieka. W życiu powoduje gwałtowne zwroty akcji, zawraca z raz obranej drogi. Jej rozwiązania są bardzo nietypowe dla zwyczajowego postępowania.

 

EWA KORNAFEL – ukończyła wyższe studia filologiczne; od 1995 roku zajmuje się astrologią i zgłębianiem świata symboliki planetarnej. Początkowo uczyła się u Leszka Weresa, twórcy polskiej szkoły astrologii, potem u Jarosława Gronerta, astrologa, autora wielu książek o wpływie ciał niebieskich na życie człowieka.

Pasjonują ją szczególnie archetypy kobiecości, stąd tak wielkie znaczenie przywiązuje do Księżyca, Wenus, Lilith i Plutona. Od 1998 roku prowadzi wykłady i warsztaty astrologiczne w Katowicach, Raciborzu, Rybniku, Warszawie i Krakowie. W 2010 roku wydała książkę „Lilith, zakazana kobiecość”. Od 2013 roku jest konsultantką astrologiczną  kalendarza księżycowego „Spirala”.

Zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem horoskopów, doradztwem dla osób prywatnych i firm. Redaguje swoją stronę internetową, na której zamieszcza aktualne artykuły astrologiczne: www.astrolilith.eu.

 

Termin: 28 IX 2013, godz. 11:00-18:00 (z przerwą obiadową)

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Koszt: Członkowie PTA płatność do 20 IX – 90 zł; w pozostałym terminie – 110 zł.

Osoby niezrzeszone płatność do 20 IX – 110 zł; w pozostałym terminie – 130 zł.

Płatności prosimy dokonywać na konto PTA  z dopiskiem „Wpłata na cele statutowe – Ewa Kornafel”.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top