Administrator | Odsłony: 25218

Członkostwo w Polskim Towarzystwie Astrologicznym jest dobrowolne i uprawnia do:

  • darmowego uczestnictwa w wykładach organizowanych w PTA
  • zniżek na kursy, warsztaty, seminaria, szkolenia, konferencje itp. organizowane przez PTA
  • zniżek na zakup książek wydawanych w ramach Biblioteki PTA.
  • 15% upustu na zakup komputerowego programu astrologicznego „Urania”  autorstwa Bogdana Krusińskiego. Zamiast 350 zł za wersję edukacyjną członkowie PTA płacą jedynie 299 zł.

Składka członkowska wynosi 50 zł rocznie. Opłacona składka członkowska ważna jest przez okres tego roku, w którym została uiszczona. Zalecamy dokonywanie wpłat bezpośrednio na konto PTA:

Polskie Towarzystwo Astrologiczne
ul. Laskowa 3/27
01-214 Warszawa
BNP Paribas Bank Polska
Konto nr 74 2030 0045 1110 0000 0235 6940

W tytule wpłaty należy wpisać: Wpłata na cele statutowe - składka członkowska.

Osoby przystępujące do Polskiego Towarzystwa Astrologicznego powinny zapoznać się i zaakceptować Statut PTA, a także wypełnić poniższą deklarację członkowską:

pobierz deklaracje

i podpisaną:

  • wysłać wyraźny skan mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo listem na adres siedziby Towarzystwa (PTA, ul. Laskowa 3/27, 01-214 Warszawa)
  • lub osobiście dostarczyć członkowi Zarządu na jednym ze spotkań.

Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionej deklaracji oraz po zaksięgowaniu wpływu kwoty składki rocznej na konto Towarzystwa, Zarząd na najbliższym posiedzeniu dokona wpisania nowych osób na listę członków. W następnej kolejności administrator witryny nada odpowiednie uprawnienia dostępu do zasobów witryny zarezerwowanych tylko dla Członków PTA.

Kategoria: O PTA
Back to Top