AdminPTA | Odsłony: 10679

Opinie słuchaczy Szkoły Astrologii Polskiego Towarzystwa Astrologicznego


Szkoła dała mi solidne podstawy psychologii astrologicznej. Szczególny nacisk koncentrowała na dostateczną ilość wskazówek interpretacyjnych i życiowych przykładów. Wielkie holistyczne prawdy astrologii prezentowali dr P. Piotrowski i J.Gronert. Dla mnie interesująca i pożyteczna jest również astrologia klasyczna. Aby określić fundamentalne zasady i założenia stosowane przez astrologów tradycyjnych, wykładowca używał przystępnych, trafnych wypowiedzi. Nie było tam pustych słów, ale starannie dobrane, wiarygodne wskazówki. Odniosłam korzyść, a astrologię stosuję jako pomoc dla samej siebie. W swoim horoskopie mam kilka planet w retrgradacji, a to skłania do wycofania się, koncentracji na wewnętrznych wymiarach i do samodzielnego myślenia.

Janina Chaszczewska


Studiowanie w Szkole Astrologii PTA to czysta przyjemność i możliwość czerpania wiedzy od najlepszych nauczycieli i to zarówno podczas regularnej Szkoły, jak i podczas dodatkowych tematycznych kursów czy wykładów czy konferencji. Dostęp zarówno do astrologii współczesnej, jak i tradycyjnej daje szerokie spektrum tej wiedzy podanej w profesjonalny sposób. Sam korzystam z niej, kiedy tylko mogę.

Dariusz Witkowski

Szkoła Astrologii PTA jest zapewne jedną z najlepszych w Polsce w tej dziedzinie, o ile nie najlepszą. Żaden kurs nie dał mi tyle wiedzy i praktycznego doświadczenia, co zajęcia organizowane w ramach tej Szkoły. Jest to zapewne zasługą wybitnych wykładowców, czyli Pana dr. Piotra Piotrowskiego (astrologia tradycyjna) i Pana Jarosława Gronerta (astrologia współczesna). Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem praw rządzących tym, co zwykliśmy nazywać losem, zachęcam do skorzystania z oferty PTA. Naprawdę warto.

Anna Maria Skórska


Z całego serca polecam kurs w Szkole Astrologii PTA. Świetna organizacja, ogrom i bogactwo wiedzy królewskiej, genialni wykładowcy, autorski program, indywidualne podejście do każdego słuchacza, wyczerpujące odpowiedzi na pytania i co najważniejsze, nacisk na praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy astrologicznej. Prawdziwa uczta intelektualna i duchowa. Czas, w którym uczęszczałam na kurs, był cudownym okresem w moim życiu, okazją do spotkania i poznania niebanalnych, ciekawych duszyczek, ale też do głębszego poznania siebie i zrozumienia świata.

Anna Tomczyk


Serdecznie polecam wszystkim naukę w Szkole Astrologii PTA. Jest to wspaniała szkoła, której nauczyciele w doskonały i inspirujący sposób dzielą się wiedzą, rozbudzając jeszcze większą pasję i miłość do astrologii. Dzięki tej szkole poznałam zarówno techniki astrologii współczesnej, jak i tradycyjnej, a także miałam okazję spotkać i poznać wiele ciekawych i niebanalnych osób. Nigdy się nie nudziłam na żadnym zjeździe i odczuwam smutek, że to już właściwie koniec.

Natalia Stala


Super kurs! Wiedza i erudycja Pana Piotra w połączeniu ze znakomitym przygotowaniem i sposobem prowadzenia zajęć utworzyła jakość, dającą solidne podstawy do stosowania astrologii tradycyjnej w praktyce. Bardzo dziękuję, to więcej niż oczekiwałam.

Elżbieta Czerwińska

 

Szkoła Astrologii P. Piotrowskiego to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła w tym roku. Sposób prowadzenia zajęć i dobór omawianych zagadnień oceniam na celujące. Już się cieszę na dalszy ciąg nauki i mam nadzieję, że kolejny, jesienny semestr nie będzie ostatnim.

Małgorzata Szwałkiewicz

 

Z wielką przyjemnością ukończyłam kurs „Astrologii dla początkujących” w Szkole Astrologii dr. Piotra Piotrowskiego. Kurs zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. Wcześniej moje doświadczenia na innym kursie astrologii nie należały do najlepszych i zrezygnowałam po jednym dniu zajęć. Dzięki temu zapisałam się na zajęcia do Pana Piotrowskiego i była to wspaniała decyzja. Wykłady były niezwykle błyskotliwe oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu. Razem z Margot Graham przekazywali nam wiedzę całym sercem z wielką pasją, często rezygnując z przerw, by nauczyć nas jak najwięcej. Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem wykładowców i chęcią dzielenia się doświadczeniem. Nie mogę doczekać się dalszych zajęć w październiku. Udział w kursie był dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem.

Maja Rodziewicz

 

Na kurs zapisał mnie dr Piotrowski i nie żałuję, że wykorzystałam szansę. Na zjazdach wykładowcy jasnym, zrozumiałym językiem stopniowo, krok po kroku wyjaśniali najważniejsze reguły stosowane przy interpretacji horoskopów. Dr. Piotrowski analizował losy konkretnych, znanych ludzi i prezentował ich horoskopy. Wiele dowiedziałam się o cechach swojego charakteru, zdolnościach, predyspozycjach, a także mrocznych stanach. Kurs podobał mi się bardzo.

Janina Chaszczewska

 

Kurs „Astrologia tradycyjna w praktyce” był przygotowany profesjonalnie i na wysokim poziomie merytorycznym. Poznaliśmy wiele dawnych technik astrologicznych, które obecnie są nieco zapomniane i stosowane przez nielicznych (a szkoda, bo są ciekawe, rozszerzają możliwości interpretacji i wskazują dość konkretne odpowiedzi). Mogliśmy zaobserwować ich działanie na licznych przykładach horoskopów znanych osób, a także przetestować je na własnych horoskopach. Na zajęciach panowała przyjazna, bezstresowa atmosfera. Uczestnicy kursu mieli też do dyspozycji specjalne forum, na którym mogli ćwiczyć zagadnienia z zajęć i zadawać pytania. Poza tym, co dla mnie ważne, zajęcia odbywały się w dniach i godzinach dogodnych także dla osób dojeżdżających spoza Warszawy. Polecam wszystkim ten kurs.

Magdalena Krukowska

 

W ramach kursu „Astrologii tradycyjnej w praktyce” prowadzonego przez dr. Piotra Piotrowskiego słuchacze mogli poznać arkana astrologii tradycyjnej. Podczas zajęć uczestnicy zdobyli wiedzę z historii astrologii, nauczyli się posługiwać technikami astrologii tradycyjnej, studiowali podstawową „biblię” astrologów „Tetrabiblos” Ptolemeusza wydaną nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego w roku 2012. 

Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo ciekawy. Wykładowca wykazał się ogromną wiedzą merytoryczną. Zawsze można było liczyć na pomoc ze strony dr. Piotra Piotrowskiego.  Zdobyta wiedza w ramach pierwszego semestru astrologii tradycyjnej pozwoliła na lepsze zrozumienie podstaw astrologii.

Zajęcia rozbudziły w słuchaczach pasje dalszego zgłębiania zagadnień astrologii tradycyjnej co poskutkowało przygotowaniem kolejnego semestru zajęć z astrologii tradycyjnej w ramach Szkoły dr. Piotra Piotrowskiego  „Astrologia tradycyjna – reguły i zastosowania”, która rozpocznie się już, albo dopiero, w październiku 2013 roku, na którą bardzo serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie astrologii, lepiej zrozumieć jej podstawy oraz doskonalić swój warsztat pracy. Naprawdę warto. Polecam!

Grzegorz Duniec

 

Kurs był świetny. Mogę śmiało powiedzieć, że żadna dostępna książka dotycząca astrologii dla początkujących nie obejmuje tego wszystkiego, z czym mogliśmy się zapoznać na kursie. Czytałam ich już kilka i jakoś inaczej to wygląda w książce, a inaczej gdy słowo jest mówione. Szczególnie, ze na bieżąco można zadawać pytania, a dla wykładowców nie ma pytań głupich, na każde cierpliwie odpowiadają.

Dla osoby początkującej temat jest trudny, bo trzeba poszczególną wiedzę zebrać razem i wyciągnąć wnioski, a jest tego sporo. Teraz dopiero, po kursie, mam wiele pytań, jest ich coraz więcej i dlatego planuję zapisać się na kolejny kurs zwłaszcza, że atmosfera panująca na kursie i sposób prowadzenia wykładów powodował, że nie zauważałam upływu czasu i zawsze byłam zdziwiona, że już jest koniec wykładu.

Mam nadzieję spotkać ludzi o równie pozytywnej energii no i mieć przyjemność słuchania tych samych wykładowców. Bardzo dziękuję za ogromną dawkę wiedzy, którą, mam nadzieję, uda mi się przyswoić do października, do następnego kursu.

Alicja Zapała

Kategoria: Artykuły
Back to Top