AdminPTA | Odsłony: 1157

Ingres Słońca i rytuały miłosne
Ludwika Zofia Szum


Wykład online, czwartek, 16 marca 2023, godz. 19:00

Co ma wspólnego Słońce w Baranie z rytuałami miłosnymi? Czy ingresy Słońca potrzebują rytuałów? Klientów rytuałów miłosnych można podzielić na dwie grupy. Pierwszą stanowią osoby młode, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zainteresowane są one czymś, co można określi jako „przyciąganie miłości”. Na drugą grupę składają się osoby pragnące „zdjęcia klątwy”. Tym niemniej wiążąca się z tym historia Tezeusza i Ariadny , których połączył Minotaur i Labirynt, to sprawa dotycząca nas wszystkich, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę sympatie i antypatie występujące pomiędzy planetami, które odzwierciedlają rozmaite rodzaje miłości, takie jak chociażby Eros, Ludus czy Storge.

LUDWIKA ZOFIA SZUM - astrolożka, absolwentka Szkoły Astrologii PTA, którą ukończyła w roku 2017. Uczestniczka wielu warsztatów, kursów i konferencji astrologicznych. Ma wykształcenie średnie budowlane. Zawodowo pracowała w handlu i serwisie sprzątającym. Zaangażowana społecznie z naciskiem na kwestie oświatowe. Mieszkanka  Zabłudowa. Matka 5 dzieci. 

Wykład odbywa się przez Internet na platformie Myconference. Osoby chcące wziąć udział mogą wejść na podany link, aby się zarejestrować lub od razu zalogować, ale NIE WCZEŚNIEJ NIŻ W DNIU WYKŁADU. Link: https://qo.mywebinar.com/rvmh-jxrd-mngt-zptl

Wykład jest bezpłatny.

Termin: czwartek, 16 marca 2023, godz. 19:00.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top