AdminPTA | Odsłony: 4962

„Plan życia – cykle numerologiczno-astrologiczne”
Wykład Ewy Herchel
Warszawa, 20 marca 2017, godz. 18:00
 

Zapraszamy na wykład Ewy Herchel „Plan życia – cykle numerologiczno-astrologiczne”, która opowie o związkach numerologii i astrologii.

Na początku wykładu zostanie omówiony początek nowego roku astrologicznego - ingres Słońca w znak Barana. W dalszej części temat główny, czyli cykle numerologiczne, wyliczane z daty urodzenia, które opisują treść wcielenia, nasze przeznaczenie. Czynniki kosmiczne, warunki naszego rozwoju reprezentuje diament życia. Oś diamentu stanowią trzy cykle, trzy okresy życia: dzieciństwo i młodość, dojrzałość społeczną i etap ostatni - podsumowanie efektów naszych życiowych wysiłków. Diament życia zawiera również opis warunków zewnętrznych, które wspierają lub utrudniają nasze życiowe zadania. Liczba Wcielenia odczytana z diamentu życia, mówi o wewnętrznych przyczynach reakcji na bodźce zewnętrzne w ciągu całego życia. Jest podstawą wyliczenia Roku Osobistego. Diament życia opisuje też wibracje będace słabą stroną naszej osobowości.

 

EWA HERCHEL - astrolog i numerolog, wykładowca astrologii i numerologii w Studium Psychotronicznym "Jupiter" w Warszawie w latach 2000-2004, oraz numerologii w latach 2001-2014 w Studium Astropsychologii w Białymstoku. Reprezentuje szkołę numerologii kabalistycznej popularyzowanej w Polsce przez Donkę Madej, Nataszę Czarmińską, Helenę Wildę-Kowalską. Absolwentka UW, Wiceprzewodnicząca Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.Termin: poniedziałek, 20 marca 2017 roku, godz. 18:00

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Członkowie PTA wstęp wolny. Pozostałe osoby – 20 zł na cele statutowe (opłata przed wykładem).


Na miejscu można wypełnić deklarację członkowską i przystąpić do Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top