Nowe miejsce spotkań PTA
Od lutego 2019 roku wszystkie spotkania, wykłady, seminaria, konferencje i szkolenia organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologicznego odbywają się w nowym miejscu,
w Centrum szkoleniowo-konferencyjnym „Jupiter” w Warszawie przy ul. Towarowej 22
Administrator | Odsłony: 3651

Warsztat „Astrologia synastryczna…” Jarosława Gronerta (23-24 II 2013)

Zapraszamy na dwudniowy, weekendowy warsztat Jarosława Gronerta „Astrologia synastryczna, relokacja i astrokartografia”.

Termin: Zajęcia odbywają się przez dwa dni, w sobotę i niedzielę 23-24 lutego 2013 roku. W sobotę (23 II) warsztat trwa od godz. 10:00 do 18:00 (z przerwą na obiad), w niedzielę (24 II) od godz. 10:00 do 15:00.

Miejsce: Warszawa, ul Zielna 39, budynek PAST, IV p.

Program warsztatów:

 

1. Astrologia synastryczna (partnerska)

a) kosmogramy porównawcze

b) kosmogramy kontaktowe

c) kosmogramy relacyjne

d) synastryczne techniki prognostyczne wraz z konkretnymi przykładami

Przy ocenie potencjałów w horoskopach indywidualnych oraz partnerskich ważne jest, by rozróżnić stan istniejący od tendencji sygnalizujących przyszłość. Znalezienie właściwej proporcji pomiędzy ujęciem statycznym a dynamicznym stanowi trafną i skuteczną interpretację astrologiczną.

2. Relokacja

a) podstawowe reguły relokacji

b) relokacyjne efekty przemieszczenia kosmogramu w kierunku północ-południe

c) relokacyjne efekty przemieszczenia kosmogramu w kierunku wschód-zachód

d) wzorcowe różnice relokacyjne pomiędzy wybranymi obszarami Ziemi.

e) przykładowe interpretacje z prognozami.

Możemy przyjąć, że pozycje planet w znakach zodiaku ukazują globalny charakter ludzkiego przeznaczenia, zaś ich pozycje w domach reprezentują przeznaczenie lokalne, będące udziałem konkretnego człowieka w ściśle określonym miejscu na Ziemi. Zmieniając dzięki relokacji horoskopu położenia planet w domach, zmieniamy tym samym warunki realizacji przeznaczenia lokalnego i w pewnym sensie również globalnego.

3. Astrokartografia

a) podstawowe reguły astrokartografii.

b) linie proste i sinusoidalne na mapie astrokartograficznej

c) przecięcia linii na mapie astrokartograficznej

d) pytania do prowadzącego wykład

Techniki predykcyjne pozwalają określić, KIEDY człowiek doświadczy zmian w swoim życiu. Ponadto wskażą jakość, kierunek i intensywność zachodzących przemian. Relokacja i astrokartografia wskazuje, GDZIE (w jakim miejscu świata) możemy rozwijać się lepiej lub choćby tylko inaczej niż w miejscu urodzenia. Umożliwia wybór terenów, na których można (przynajmniej w pewnych sferach) żyć najefektywniej.

Koszt dwudniowych warsztatów (płatność do 14 lutego): 239 zł (dla członków PTA) i 270 zł (dla osób niezrzeszonych). Płatność w terminie późniejszym lub na miejscu przed warsztatem: 260 zł (dla członków PTA) i 290 zł (dla osób niezrzeszonych).

Płatności należy dokonać na konto: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, ul. Meander 18/8, 02-791 Warszawa, 74 2030 0045 1110 0000 0235 6940. W tytule wpłaty proszę wpisać: Warsztat - astrologia synastryczna.

Prowadzący: Jarosław Gronert – astrologią zajmuje się od 1986 roku. Pierwsze kroki stawiał u Leszka Weresa (twórcy polskiej szkoły astrologii). Gronert naucza arkanów astrologii od 1990 r. Zajęcia prowadzi w: Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Kaliszu, Radomiu, Gdańsku, Gorzowie Wlkp. i Wiśle. Jest autorem książek: „Astrologia od początku”, „Strategia Kosmosu” oraz „Na zakręcie dziejów”.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top