Nowe miejsce spotkań PTA
Od lutego 2019 roku wszystkie spotkania, wykłady, seminaria, konferencje i szkolenia organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologicznego odbywają się w nowym miejscu,
w Centrum szkoleniowo-konferencyjnym „Jupiter” w Warszawie przy ul. Towarowej 22
AdminPTA | Odsłony: 1878

 

Zgodnie z wymogami statutowymi Zarząd Polskiego Towarzystwa Astrologicznego podjął uchwałę o terminie zwołania Walnego Zebrania Członków PTA.

Zapraszamy Państwa na coroczne Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, które odbędzie się w pierwszym terminie w dniu 18 kwietnia 2015 roku o godz. 11:30 w Warszawie przy ul. Zielnej 39 (budynek PAST, IV p.). W przypadku braku kworum drugi termin zaplanowany jest tego samego dnia na godz. 12:00.

Przed Zebraniem, o godz. 10:30 zapraszamy na wykład otwarty dr Sylwii Konarskiej-Zimnickiej „Horoskopy mistrzów krakowskich XV i XVI wieku”, któremu towarzyszyć będzie premiera VI tomu Biblioteki PTA, dzieło Michała Falkenera „Introductorium astronomiae, czyli kompendium wiedzy astrologicznej” (1506).

Zebranie ma charakter sprawozdawczy, a jego przedmiotem jest:

  1. sprawozdanie z realizacji celów statutowych PTA za rok 2014
  2. sprawozdanie finansowe za rok 2014
  3. prezentacja celów realizowanych w roku 2015
  4. głosowanie nad wprowadzeniem zmian do statutu PTA
  5. omówienie wolnych wniosków

Projekt zmian w statucie oraz szczegółowy program obrad znajdują TU  i TU .

Z powodów organizacyjnych, które pozwolą nam zapewnić Państwu możliwie jak najbardziej komfortowe warunki podczas obrad oraz zabezpieczyć odpowiednią ilość miejsc na sali, bylibyśmy wdzięczni za przesłanie nam krótkiej informacji potwierdzającej Państwa udział w Zebraniu lub informacji o rezygnacji z uczestnictwa. W tym celu korespondencję prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

[Errata (dnia 12.04.2015): W związku ze śmiercią członka Komisji Rewizyjnej Pana Dariusza Cieślińskiego oraz rezygnacji pozostałych osób z funkcji członków Komisji Rewizyjnej, Zarząd PTA zmuszony został do modyfikacji Programu Obrad Walnego Zebrania Członków PTA i dodania do niego punktu o konieczności przeprowadzenia wyborów do Komisji Rewizyjnej. Uaktualniony program został rozesłany do członków.]

dr Piotr Piotrowski
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

 

 

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top