Nowe miejsce spotkań PTA
Od lutego 2019 roku wszystkie spotkania, wykłady, seminaria, konferencje i szkolenia organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologicznego odbywają się w nowym miejscu,
w Centrum szkoleniowo-konferencyjnym „Jupiter” w Warszawie przy ul. Towarowej 22
AdminPTA | Odsłony: 1805

 

22 VI 2013 - System rocznej prognozy w astrologii tradycyjnej

Szkoła Astrologii dr. Piotra Piotrowskiego

 

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia z astrologii tradycyjnej  pt.„System rocznej prognozy”, które odbywają się w ramach organizowanej przez PTA Szkoły Astrologii dr. Piotra Piotrowskiego.

W programie

  • profekcje i władca roku
  • dyrekcje przez termy
  • zastosowanie firdarii w solariuszu
  • interpretacja horoskopu solarnego według Albumasara i J. B. Morina

a także

  • reguły określania temperamentu w astrologii tradycyjnej

 

Warsztat ilustrowany licznymi przykładami i horoskopami.

 

Termin: sobota, 22 VI 2013, godz. 11:00-16:00

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Koszt: 150 zł (członkowie PTA) i 180 zł (osoby niezrzeszone)

 

Opłatę za warsztat prosimy wpłacać na konto PTA. W tytule wpłaty należy wpisać: Wpłata na cele statutowe – System rocznej prognozy.

 

PIOTR PIOTROWSKI - dr n. hum., filozof, astrolog. Rozprawę doktorską pt. Jung, Eliade i symbolizm kosmiczny obronił w 2005 roku na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest autorem kilku książek, m.in. Jung i astrologia (2002), Lilith Czarny Księżyc (2007), Przesłanie Chirona (wyd. I 1997, wyd. II popr. 2008), Małe planety – nowe odkrycie astrologii (2010) oraz Reguły astrologii tradycyjnej (2011). Specjalizuje się w jungowsko-analitycznym sposobie interpretowania horoskopów indywidualnych, a także w tradycyjnych technikach astrologii urodzeniowej, horarnej, elekcyjnej i mundalnej. Jako naukowca interesuje go filozofia religii oraz historia doktryn i idei astrologicznych. Prowadzi profesjonalne sesje i konsultacje astrologiczne, jest nauczycielem astrologii współczesnej i średniowiecznej. Od marca 2013 roku Prezes Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top