AdminPTA | Odsłony: 1537
„Ingresy Plutona do Wodnika”
Wykład Romana Fierfasa
Wykład online, środa, 1 grudnia 2021, godz. 19:00

Polskie Towarzystwo Astrologiczne zaprasza na wykład Romana Fierfasa „Ingresy Plutona do Wodnika – czy czeka nas powtórka z Rewolucji Francuskiej?”. Internetowy świat mediów społecznościowych skrywa wiele sekretów, które są bardzo trudne do zrozumienia dla większości ludzi. Garstka specjalistów tworzy współczesne „cuda”, jednak wodnikowy, optymistyczny duch, jaki przyświecał wizjonerom takim jak np. Juliusz Verne przygasł. Obserwujemy odradzanie się ambicji monarchistycznych, zamaskowanych pod korporacyjnymi garniturami. Przyjrzymy się, które z wodnikowych rozwiązań tego archetypowego konfliktu są prawdopodobne.
ROMAN FIERFAS - tłumacz, taoista, astrolog. Astrologię poznał dzięki inspiracji i prowadzeniu mgr Donki Madej. Taoistyczną alchemię – dzięki Rosmarie Weibel, szwajcarskiej nauczycielce praktyk Healing Tao, systemu mistrza Mantak Chia. Astrologię praktykuje samodzielnie od 2001 roku, zaś taoistyczne praktyki od roku 1994. W 2008 roku tłumaczył wstępny wykład Mantak Chia w klubie Traffic w Warszawie. Od 2008 do 2012 roku tłumaczył, organizował i współorganizował warsztaty Rosmarie w Warszawie, obecnie wspiera je duchem i reklamą. W 2013 roku zorganizował warsztaty Daisy Lee, nauczycielki uzdrawiającego systemu Radiant Lotus Qigong. Od 2010 roku stale współpracuje z warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku, prowadząc w nim swoje wykłady z pogranicza Wschodu i Zachodu, oraz tłumacząc spotkania ze swoimi gośćmi-nauczycielami. Tłumaczył warsztaty Johna Frawleya organizowane przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne. Jest również stale współpracującym tłumaczem na warsztatach pracy z głosem Shirlie Roden, organizowanych przez Agnieszkę Jurko.
Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 1 grudnia 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top